Obserwatorzy

wtorek, 17 grudnia 2013

Miejscówka

Motyw przewodni wybrany, a co za tym idzie  wybranie idealnego miejsca na tę wspaniałą uroczystość, ślub oczywiście będzie konkordatowy odbędzie się (jak tradycja mówi) w parafii Panny Młodej.
Wesele odbędzie się w miejscu które swoim klimatem nawiąże troszkę do stylu wiejskiego. Mam na myśli dwa miejsca: stodołę należącą do koła łowieckiego lub sala wiejska należąca do pobliskiego goku.
Miejsca te można przystroić odpowiednio, cena jest przystępna , sala wiejska zdecydowanie wygrywa ze względu na posiadanie kuchni, niestety w stodole musiałaby być to kuchnia polowa, sanitariaty są w obu obiektach. -To najważniejsze. Nie chce żadnej wykwintnej restauracji z dwóch powodów:
1. Jak to będzie wyglądało jak będzie wiejskie wesele w wykwintnej restauracji.
2. Koszta.

Więc te obiekty są dość atrakcyjne, jeżeli uda mi się w 2014 roku ruszyć z firmą , to najprawdopodobniej będzie moje wesele się tam odbywać , gdyż niejako będzie to troszkę nawiązywało. Sama w przyszłości chciałabym organizować wszelkie imprezy okolicznościowe, za niewielką kwotę, ale również na odpowiednim poziomie. Kocham gotowanie, jest to moja odwieczna pasja, więc czemu nie, a jeżeli mogę komuś przy tym pomóc- tzn. przy organizacji ślubu, za mniejsze koszty , ale jednak wymarzone, prawdziwie rodzime potrawy, to nic nie szkodzi na przeszkodzie. Dlatego tu niejako się tak bardzo wkręcam w to. :D sama dobrze wiem, że kwiaty i inne dekoracje nie grają większej roli, bo przecież nikt o nich nie pamięta, a o jedzeniu zawsze się mówi;D lepiej mówić dobrze oczywiście.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jak tu jesteś, to pozostaw po sobie ślad:)!
odwdzięczę się :)
Miłego dnia, czy też nocy, zależnie jaką porą do mnie trafiłeś: D