Obserwatorzy

piątek, 11 kwietnia 2014

Jest Data jest I godzina

Z moim K. byliśmy dzisiaj u księdza zarezerwowaliśmy datę, i godzinę, niestety godzina 15 była zajęta, pozostała nam godzina 16 i godziny późniejsze ,które oczywiście nie wchodziły w grę.
Tak więc mamy to i oficjalnie nasz ślub odbędzie się w Gorzowie Wlkp w parafii Podwyższenia Krzyża o godz 16.00 dnia 15.08.2015r.
 Mimo powszechnie panujących zabobonów ślub odbędzie się , nie w mojej parafii lecz w parafii mojego K.
A przy okazji, chciałam poruszyć temat, wyboru motywu. Żeby nie było nie zgapiłam od nikogo pomysłu, a decyzję o pomieszaniu 2 motywów, powstała w momencie szukania inspiracji na motyw przewodni ślubu. Mój K. jak i ja staramy się żyć w zgodzie z naturą, nie jesteśmy Eko , bo nie o to tu chodzi, lecz lubimy robić coś z czegoś, na tym polega nasze życie razem, lubimy wykorzystywać jakieś zwykłe rzeczy do niezwykłych dekoracji, a przy tym motyw wiejski, który wpisał się w nasze plany na przyszłość. Po ślubie planujemy wybudować drewniany dom, uwielbiamy drewno i jego naturalność. Mamy już działkę, planujemy w domu zrobić samemu meble, kombinować coś z czegoś, nie tylko z własnej twórczości korzystać , ale i z pomysłów zaczerpniętych z takich stron jak:  http://pomyslowi.net/   http://kobiecegadzety.pl/
Wyobraźnia ludzka nie zna granic, a po co wydawać niepotrzebnie pieniądze na urządzenie swojego konta po swojemu , jak można wiele rzeczy samemu zrobić tańszym kosztem.

W tym poście przedstawię Wam również kilka inspiracji , dot. dekoracji sali, może któryś pomysł się Wam spodoba. Pozdrawiam i ściskam gorąco.
5 komentarzy:

 1. Gratuluję ustalenia godziny :) 15 była już zajęta?
  Inspiracje bardzo fajne, choć mniej kolorowe niż poprzednio :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 15 była już noestety zajęta; ) a co do dekoracji w miksie z poprzednimi dadzą niesamowity efekt; ) mam takąnnadzieję

   Usuń
 2. Ładna data i pewnie Wam pogoda fajna dopisze ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję że będzie ciepło a nie gorąco

   Usuń
 3. Słoneczniki i naturalne dodatki sprawdza się znakomicie. proponuje dodać również półmiski ślicznych pachnących jabłek, mogą tez posłużyć za podstawki do winietek. Godzina 16.00 to bardzo dobra pora na ślub bo jest czas na przygotowania nie trzeba się strasznie spieszyć od świtu. W sierpniu popołudnia bywają bardzo przyjemne w przeciwieństwie do południa kiedy potrafi skwar popsuć nie jedna fryzurę i makijaż o samopoczuciu nie wspomnę.

  OdpowiedzUsuń

Jak tu jesteś, to pozostaw po sobie ślad:)!
odwdzięczę się :)
Miłego dnia, czy też nocy, zależnie jaką porą do mnie trafiłeś: D