Obserwatorzy

środa, 9 kwietnia 2014

Dekoracje

Dzisiaj postanowiłam poruszyć, bardzo ważny temat dla mnie jako przyszłej Panny Młodej , są to dekoracje. Wynajmując samą salę , nie mogę liczyć na to , że ktoś ustroi mi salę, moja mama się zdeklarowała , że pomoże mi ją udekorować, jednakże znając ją, to wiem , że przesadzi z dodatkami. Moja mama ma wyczucie gustu i często moje wyobrażenia pokrywają się z jej pracą, ale...
Czy wypada zrobić eleganckie dekoracje na sali wiejskiej, z wiejskim kącikiem, myślę, że tak ale fajnie by było gdyby całość jakoś współgrała. Oto kilka dylematów , nad którymi się zastanawiam.

1. Dekoracje krzeseł.

ELEGANCKIE
SKROMNIE z pomysłem


Ja skłaniałabym się ku skromniejszej wersji.

2. Dekoracje Stołów.
3. Dekoracja Sali.Przeglądając zdjęcia z dekoracjami, stwierdziłam , że do słoneczników dołączę jeszcze inne kwiaty chabry, astry i łany zbóż. Myślę , że w takim połączeniu , dadzą niesamowity efekt i raj dla oczu. Zobaczcie sami.Jak myślicie czy takie połączenie zyska na wartości czy straci??? Widząc takie dekoracje z innych kwiatów nie chciałabym ograniczyć się tylko do jednego koloru, zostając jednocześnie przy wybranym motywie.
A wy na jakie kolory się zdecydowaliście czekam na komentarze;)

4 komentarze:

 1. Mi się jednak najbardziej podobają bukiety tylko ze słoneczników - choć np. kłosy zbóż mogą być ciekawym dodatkiem do tych kwiatów. Widziałam kiedyś i nawet zapisałam na dysku piękny bukiet ze słoneczników i czerwonych róż - ale myślę, że nie w tym kierunku idzie Twoja wizja ;)
  Dekoracje ze słoneczników bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dekoracje, a może zdjęcie nr 2, tylko związane zwykłym sznurkiem i z włożonym z niego kwiatem (nawet słonecznikiem). Poza tym 5 i 6 są fajne.
  Słoneczniki są świetne, ale przy innych kwiatach nie powinno być ich dużo. Jeden słonecznik, a do niego dużo innych kwiatów. Ale dla ciebie chyba słoneczników tu będzie za mało :)
  Ten bukiecik mi się podoba:
  http://www.slubnaglowie.pl/uploads/articles/kwiaty/sloneczniki-bukiet-slubny5.jpg

  OdpowiedzUsuń

Jak tu jesteś, to pozostaw po sobie ślad:)!
odwdzięczę się :)
Miłego dnia, czy też nocy, zależnie jaką porą do mnie trafiłeś: D