Obserwatorzy

sobota, 11 stycznia 2014

Czas na wybór kamerzysty:)

Postanowiliśmy z K. że te piękne wydarzenie utrwalimy nie tylko na zdjęciach, ale również na filmie, jednak będzie oddany tu jakiś ruch więc wydaje mi się, że film będzie świetną pamiątką na długie lata.
Bardzo długo przeglądałam oferty w moim mieście oraz w całym województwie , ceny klarują się w granicach od 800 zł -3000 zł w zależności jaki pakiet wybierzemy, no i oczywiście wiele zależy od tego kto na jakim sprzęcie pracuje. Ustaliliśmy,że nie będziemy odgrywać żadnego scenariusza , oraz że kamerzysta będzie utrwalał takie chwile jak :

- błogosławieństwo
-przysięga
-zabawa weselna
-krojenie torta
-oczepiny
- podziękowania dla rodziców 


A wy na co się zdecydowaliście???

6 komentarzy:

 1. Ja nie przepadam za tego typu produkcjami :) Ale zobaczymy czy nie zmienię zdania, jak przyjdzie na mnie czas :)

  Pozdrawiam.

  http://blogdzielonyprzez2.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie planuję mieć kamerzysty. Chyba, że... wygram w totka i wezmę sobie jedynego, który robi filmy tak, że mnie odbiera głos :)

  OdpowiedzUsuń
 3. My zdecydowaliśmy się zrezygnować z kamerzysty. Te filmy często są przydługie i nudne, i tak na dobrą sprawę ogląda się je raz i niechętnie wraca w przyszłości. Myślę, że jeśli się jednak zdeycowaliście dobrym pomysłem będzie krótki (max40min-1h) filmik w formie reportażu, na którym uwiecznicie najważniejsze chwile z tego dnia. Fajnie sprawdza się filmowanie przygotowań, bo to taka luźna chwila, gdzie pokazujecie jacy jesteście na prawdę. Jeśli mogę polecić jakąś firmę, to widziałam reportaże znajomych i rewelacyjną robote odwala Machej Studio, więc jeśli chcesz to wygoogluj ich sobie:) Pozdrawiam, i życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Razem z moim K. od początku wiedzieliśmy, że kamera musi być.
  Po długi poszukiwaniach znaleźliśmy firmę, której filmy i reklamy telewizyjne zrobiły na nas ogromne wrażenie. Dwóch kamerzystów i reżyser byli z nami od przygotowań do tortu obejmując wszystkie chwile o których wspomniałaś. Na początek dostaliśmy kilku minutowy klip, który obejmował bardzo duży skrót wszystkiego, a głównie opierał się na wywiadzie ze mną i moim K. Oddzielna rozmowa, zmontowana w jedną całość tak, jakbyśmy rozmawiali ze sobą i wspólnie odpowiadali naszą historię. Cały film nie jest długi i nudny. Bo patrząc na portfolia różnych firm już się od tego odchodzi. Profesjonalista wie jak zrobić dobrze swoją "robotę". :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłam na kilku weselach, na których nie było kamerzysty. Pary niestety później bardzo tego żałowały. W tym dniu często jesteśmy lekko zestresowani. Nie jesteśmy w stanie zobaczyć i zapamiętać wszystkiego, np.jak bawią się goście itd. Jeśli wybierzemy dobrego kamerzystę, który ma oryginalne pomysły na pewno nie będziemy żałować tego wyboru. My zdecydowaliśmy się na pełen pakiet filmowania dnia ślubu od przygotowań do oczepin + 8h pleneru w inny dzień. Chcemy nagrać podziękowania dla rodziców i wyświetlić je na weselu, a po ślubie romantyczny teledysk w plenerze. Nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia dziewczyny obyscie znalazly kogos kto zrobi profesjonalny film na lata ;)

  OdpowiedzUsuń

Jak tu jesteś, to pozostaw po sobie ślad:)!
odwdzięczę się :)
Miłego dnia, czy też nocy, zależnie jaką porą do mnie trafiłeś: D