Obserwatorzy

czwartek, 1 maja 2014

Zespół "Sąsiedzi"

Wczoraj pojechaliśmy z moim lubym na spotkanie wstępne, z zespołem " Sąsiedzi". Powiem Wam szczerze, że byłam na nich zdecydowana nie znając ich. Troszkę był niepokój z tym związany, dlatego mimo, że do ślubu jeszcze ponad rok, postanowiliśmy się z nimi spotkać. Przed spotkaniem, Pan Łukasz, wysłał mi listownie płytkę, z nagraniami wesela na którym grali, mogliśmy nie tylko usłyszeć co zobaczyć ich w akcji. W zespole grają 3 osoby: 2 mężczyzn, Pan Arek, Pan Łukasz i jedna Dama, Pani Magda. Oczywiście zauważyłam, że są profesjonalistami, generalnie sami opowiadali o sobie, jak to się zaczęła ich historia, której tu oczywiście przytaczać nie będę. Podczas rozmowy nasuwały się pytania.
Czy pijecie Państwo na weselach???
- Oczywiście, że nie ewentualnie 1 kieliszek dla odwagi oraz przed oczepinami. Przez całą imprezę nie pijemy. 

Dla mnie jest to oczywiste, nie dlatego, że im żałuję czy coś tylko, jakoby od zespołu zależy cała zabawa weselna, jak oni polegną, to chociażbym tańczyła na rzęsach to i tak fajnie nie będzie.
Podoba mi się to, że na co dzień prowadzą normalny tryb życia, chodzą do pracy. Okazało się, że Pani Magda i Pan Łukasz biorą ślub w tym roku w październiku na tej samej sali co my. Podpowiedzieli nam, jak rozwiązać ewentualne problemy akustyczne, bo oczywiście sala jest przeogromna. Zdałam się na ich wiedzę, dlatego, że są profesjonalistami i już nie raz na tej sali grali. Kolejny raz okazało się, że moja wizja dekorowania sali musi być zmieniona. Niestety chciałam uniknąć kiczowatych balonów, a niestety będę musiała ich użyć, gdyż będą pomocne w tłumieniu dźwięków, chcąc nie chcąc muszę się do nich przekonać.
Należało by też zwrócić uwagę, na atrakcyjność ceny jaką oferuje zespół. Jest to 2000zł lub 2500zł z poprawinami. W dzień wesela i zaślubin zespół gra od momentu kiedy para się pojawi na sali. W naszym przypadku będzie to około 18. a zespół gra do 4rano. Oczywiście jest możliwość przedłużenia grania. Jeżeli chodzi o poprawiny to zespół gra od 14-22.

Podsumowując: Zespół wywarł na nas mega pozytywne wrażenie, teraz z pewnością mogę spać spokojnie i nie martwić się o tę sferę.

Pozdrawiam Wszystkich i życzę przyjemnej majówki.

8 komentarzy:

 1. Cieszę się, że jesteś zadowolona z wyboru :) Niech się sprawdzą!

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.zespol-sasiedzi.pl/sklad.htm czy to oni? wygladajo na profesjonalistow

  OdpowiedzUsuń
 3. Zespół Sąsiedzi z Krzeszyc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gra tam mój znajomy i ich muzyka to jest to :) ŚWietny wybór

   Usuń
 4. Mogłabym prosić o kontakt do tego zespołu "Sąsiedzi"

  OdpowiedzUsuń

Jak tu jesteś, to pozostaw po sobie ślad:)!
odwdzięczę się :)
Miłego dnia, czy też nocy, zależnie jaką porą do mnie trafiłeś: D