Obserwatorzy

niedziela, 13 lipca 2014

Wakacyjnie

Witajcie kochani, właśnie wróciłam ze Śląska z kilkudniowego pobytu u rodziny. Po 14 latach odwiedziłam moją rodzinkę, która licznie tam zamieszkała. Wyjazd uważam za udany, jednak trwał zbyt krótko bym mogła nacieszyć się ich towarzystwem.
     Będąc tam spotkała mnie bardzo miła niespodzianka, moja kuzynka, która jest rok starsza ode mnie 2 lata temu miała swój ślub, a więc temat mogliśmy swobodnie omówić. Magda bo tak ma na imię, poradziła bym nie wydawała pieniędzy niepotrzebnie na sukienkę z salony, gdyż na jedną noc nie opłaca się to, ponadto poradziła bym nie brała tiulowej sukni, gdyż ulega ona bardzo szybko zniszczeniu(tak było w jej przypadku).  Oczywiście omówiłam szczegółowo moją wizję ślubu, (była zachwycona). Stwierdziła, że może mnie uczesać i zrobić mi makijaż, gdyż sama sobie makijaż robiła w ten dzień, a fryzurę robiła jej koleżanka. Uznałam ten pomysł za bardzo fajny, czemu nie pomyślałam. Zaproponowała mi pomysł na fryzurę i makijaż i okazało się, że przedstawiła moją wizję, delikatny makijaż i włosy asymetrycznie upięte, lekki warkocz wypuszczający się z jednej strony. Ponadto, poszła do pokoju, po czym przyniosła mi cały kosz wspaniałości weselnych jak: figurka do tortu, koszyk na alkohol, welon, podwiązkę, dekoracje, buty ślubne (mamy ten sam rozmiar) i podarowała mi go, mówiąc, że jeżeli z czegoś nie skorzystam to mogę komuś to oddać;) Byłam wniebowzięta i podziękowałam jej.

A tu zdjęcia upominków:3 komentarze:

 1. Świetne prezenty, dobrze czasem odwiedzić rodzinę :)
  Nie wiem jak długie suknie i nie do końca mam wizję tego co na weselu goście wyprawiają z Panną Młodą, ale ja w spódnicach tiulowych (krótkich) chodzę na wesela od lat i żadnej nie uszkodziłam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) to ona;) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=410791765650896&set=pb.100001602290649.-2207520000.1405275695.&type=3&theater

   Usuń

Jak tu jesteś, to pozostaw po sobie ślad:)!
odwdzięczę się :)
Miłego dnia, czy też nocy, zależnie jaką porą do mnie trafiłeś: D