Obserwatorzy

poniedziałek, 31 marca 2014

Foto Wideo

Po rozejrzeniu się na naszym rynku okazało się , że w naszej okolicy jest sporo osób z usługą foto wideo.
Niektórzy wywarli na nas ogromne wrażenie inni mniejsze, ale to pewnie za sprawą tego ,że jako nastolatka pozowałam do zdjęć i wiem czego spodziewać się od fotografa, czy jak powinny wyglądać dobrze zrobione zdjęcia. Najważniejsze wnioski wyciąga się po wypowiedzi danej osoby oraz po obejrzeniu portfolio. Przedstawię Wam Wideo kamerzystów z mojego otoczenia, oraz przedstawię Wam mojego faworyta. Tak więc zapraszam.


 1. http://fotohelena.pl/galeria/49 koszt full pakietu foto + wideo 3000zł. Zdecydowanie Nasz faworyt, mąż filmuje, a żona zajmuje się fotografią. Rozmowa luźna i spontaniczna, wywarli na nas spore wrażenie, podejściem do nas jako do klienta.
 2. http://www.tmxstudio.com/index.php/foto/slubne koszt 2800zł- ja natomiast dostałam rabat i full pakiet kosztuje 2500zł
   To za to perełka wyszukana przeze mnie. Akurat mojemu K. nie bardzo się spodobało to , że na każdym filmie są użyte takie same przejścia.
 3. http://www.lubuskiestudio.pl/cenniki.html  koszt full pakietu 4,674 zł oczywiście na starcie rezygnujemy ze względu na wysoką cenę, ale może ktoś skorzysta.
 4. http://www.studio-fotowideo.pl/main.php 1500+1300zł
 5. http://www.image-foto.pl/index.php?s=7 termin mają już zajęty.
 6. http://www.gorajski-foto.com/  2600 foto+ 4700 wideo to oczywiście za full pakiet
 7. http://www.gafoto.pl/portfolio.html koszt 2650, za full pakiet+ cena za foto książkę, + za dojazd 0,90 gr za 1km, Pana nie zastaliśmy w studio, była żona, która za wiele nie mogła powiedzieć, pokazała zdjęcia w foto książce które niestety nie powaliły.
 8. http://www.fotojava.pl/#!kontakt/ Bardzo duże wrażenie zrobiło na mnie portfolio.4500
 9. http://www.kaczmarek-film.com/ filmy średniej jakości, kwota jaką Pani mi zaproponowała to 2250, rabat z 2500z

2 komentarze:

 1. Z tymi portfoilo też chyba różnie bywa, ja śledzę jednego fotografa a facebooku, zdjęcia wrzuca piękne, ale teraz robił zdjęcia na chrzcinach u znajomej i mnie jakoś nie powaliły i nie wiem, czy warto go wynająć... ;)Niektóre fotki są naprawdę piękne!

  OdpowiedzUsuń

Jak tu jesteś, to pozostaw po sobie ślad:)!
odwdzięczę się :)
Miłego dnia, czy też nocy, zależnie jaką porą do mnie trafiłeś: D